Koszt założenia strony

  • Koszt założenia strony

    Koszt założenia strony

Na końcową cenę naszej usługi może składać się kilka pozycji. Ale tylko pierwsza z nich (abonament) to opłata obowiązkowa - stanowiąca podstawę ceny zbudowania strony dla Państwa. Reszta pozycji to opłaty tylko opcjonalne, nie są wymagane do prawidłowej pracy witryny. Cena posiadania własnej strony w systemie Netgallery Polska to:

- prosty abonament witryny to 300 zł/rok

- zamówienie indywidualnej wersji szablonu /jednorazowa dopłata

- instalacja dodatkowych rozszerzeń /jednorazowa dopłata

- zamówienie indywidualnej domeny /opłata coroczna

 

W tej chwili promocyjnie rezygnujemy nawet z opłaty startowej za zbudowanie, wdrożenie i instalację gotowej witryny. Zatem do posiadania własnej strony samoobsługowej wystarczy w zasadzie opłacenie wyłącznie prostego abonamentu w wysokości 300 zł. Taka kwota wystarczy aby posiadać dobrze pozycjonowaną, efektowną i prostą w zarządzaniu własną stronę z galeriami. Nie zaskoczymy Państwa żadnymi ukrytymi opłatami, ani dopłatami - bez wyraźnego dodatkowego zamówienia opcjonalnych usług przez Państwa. Reszta pozycji w cenniku (poza abonamentem) uzależniona jest bowiem od indywidualnych zleceń i ustaleń z nami w trakcie składania zamówienia. Wszelkie dodatkowo płatne zamówienia nie są konieczne.

Nie pobieramy zaliczki, ani przedpłaty. Za abonament zapłacą Państwo wyłącznie po udostępnieniu już zbudowanej strony i po sprowadzeniu jej działania. Na wpłatę czekamy zawsze 14 dni od założenia strony. W czasie tych dwóch tygodni można już rozpocząć jej normalne wypełnianie treścią i zdjęciami, można tym samym sprawdzać i testować efekty naszych prac. Jeśli uzgodniona należność wpłynie w ciągu 14 dni na nasze konto - strona będzie funkcjonowała przez 365 dni, jeśli nasze systemy nie odnotują wpłaty to po dwóch tygodniach witryna automatycznie zostanie zablokowana i usunięta.

Copyright © dobre strony © 2024