Cena założenia sklepu

  • Cena założenia sklepu

    Cena założenia sklepu

Dokładny koszt naszej usługi składa się zazwyczaj z kilku pozycji. Ale tylko pierwsza z nich, czyli opłata za wdrożenie jest obowiązkowa - stanowi ona podstawę ceny budowy i instalacji sklepu. Reszta pozycji to opłaty wyłącznie opcjonalne i nie są wymagane do prawidłowego funkcjonowania sklepu. Cena zbudowania i utrzymania sklepu w systemie Netgallery Polska to:

- prosta, jednorazowa opłata startowa 1000 zł/netto (zawiera koszt domeny oraz serwera)

- zamówienie indywidualnej wersji szablonu /jednorazowa dopłata

- instalacja dodatkowych rozszerzeń /jednorazowa dopłata

 

Obecnie trwa promocja, w której rezygnujemy z rocznej opłaty abonamentowej za posiadanie sklepu. Zatem do uruchomienia sklepu internetowego wystarczy w zasadzie opłacenie wyłącznie jednego, prostego rachunku w wysokości 1000 zł/netto. Tyle wystarczy aby posiadać dobrze pozycjonowany, efektowny i łatwy w zarządzaniu własny sklep z galeriami na stronach. Nie zaskoczymy już Państwa żadnymi ukrytymi opłatami. Reszta pozycji w cenniku uzależniona jest bowiem od indywidualnych zleceń i ustaleń z nami w trakcie składania zamówienia. Wszelkie dodatkowo płatne zamówienia są tylko opcjonalne.

Nie pobieramy zaliczek, ani przedpłat. Płacą Państwo dopiero po udostępnieniu sklepu do wypełnienia. Na wpłatę czekamy standardowo dwa tygodnie od założenia sklepu. W czasie tych 14-tu dni można rozpocząć normalne wypełnianie treścią i zdjęciami, można wygodnie sprawdzać i testować efekty naszej pracy. Jeśli uzgodniona należność wpłynie w ciągu 14 dni na nasze konto - sklep będzie funkcjonował przez cały okres opłaconej domeny i serwera, jeśli nasz system nie odnotuje wpłaty to po dwóch tygodniach sklep automatycznie zostanie zablokowany i usunięty.

Copyright © dobre strony © 2024