Wizytówka Art

  • Wizytówka Art

    Wizytówka Art

Polska Netgaleria posiada w ofercie przygotowanie i budowę profesjoanalnej wizytówki artystycznej. Ten typ usługi kierujemy do osób, które chcą posiadać własną stronę w internecie, z własnym adresem - ale nie mają ani czasu, ani ochoty zajmowac się jej samodzielną aktualizacją. W odróżnieniu od stron prowadzonych i uzupełnianych samodzielnie - w przypadku Wizytówki Artystycznej - absolutnie wszystkie czynności na stronach prowadzone są zawsze za naszym pośrednictwem.

Budujemy proste, a zarazem efektowne galerie oparte o prezentację wystaw zdjęć, reprodukcji prac. W standarowej opcji mieści się instalacja kilku podstron opisujących sylwetkę, dokonania, dane kontaktowe autora oraz wystawy prac. Całość budujemy na podstawie dostarczonego nam gotowego materiału, czyli opracowanych tekstów, tytułów podstron, przygotowanych plików zdjęciowych. W przyszłości każda zmiana na stronie, każda aktualizacja wystaw jest instalowana odpłatnie również za naszym pośrednictwem.

Powyższe rozwiązanie stwarza Państwu możliwość szybkiego posiadania własnej, autorskiej strony internetowej - bez konieczności samodzielnego zajmowania się nią ani teraz, ani w przyszłości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po uprzednim umówieniu dokładnej godziny możemy porozmawiać również via Skype.

Copyright © dobre strony © 2024