Strony do samodzielnej edycji

 • Strony do samodzielnej edycji

  Strony do samodzielnej edycji

Przedstawiamy Państwu możliwość założenia profesjonalnej, własnej strony internetowej. Oferta kierowana jest do Klientów, którzy samodzielnie i łatwo chcą modyfikować zawartość tekstową i zdjęciową. Zasada działania takiej strony opiera się na tym, że my przygotowujemy i instalujemy gotowy skrypt strony www, a Państwo za pomocą zwykłej przeglądarki wypełniają taką witrynę własną treścią. Obsługa strony - prowadzona jest w języku polskim i nie sprawia trudności nawet początkującym internautom.

Najciekawszą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że bez znajomości języka html, bez znajomości budowy skryptów PHP ani baz danych nasi Klienci są w stanie samodzielnie prowadzić, obsługiwać i aktualizować dowolnie często swoją autorską stronę internetową. To zaleta, którą najczęściej podkreślają zamawiający nasze usługi.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dobrą i łatwą instrukcję opisującą proste zasady zarządzania treścią na stronach. W każdej też chwili mogą Państwo korzystać z naszej pomocy i podpowiedzi przy uzupełnianiu własnych podstron. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po uprzednim umówieniu dokładnej godziny możemy porozmawiać via Skype.

 • Gotowe szablony stron

  Strony internetowe przeznaczone do samodzielnej edycji przygotowujemy i budujemy wg gotowych szablonów kolorystycznych, które pokazujemy na naszych stronach firmowych.

  więcej...
 • Koszt założenia strony

  Nie pobieramy zaliczki, ani przedpłaty. Za abonament zapłacą Państwo wyłącznie po udostępnieniu już zbudowanej strony.

  więcej...
Copyright © dobre strony © 2024