Jak zamawiać witryny

  • Jak zamawiać witryny ?

    Jak zamawiać witryny ?

Jesteśmy obecni w branży informatycznej od wielu lat. Nasze doświadczenia pozwoliły na wypracowanie sprawdzonej procedury zamawiania naszych stron - bez uciążliwych niedomówień.

A zatem na samym początku najwygodniej jest po prostu zadzwonić do nas pod numer: 60 287 51 11 i ewentualnie uzgodnić wstępnie pomysł na własną witrynę. Administrator systemu jest do Państwa dyspozycji właśnie pod tym numerem i chętnie odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Głównym jednak sposobem na kontakt w sprawie założenia strony będzie Państwa prosty list z zapytaniem o budowę własnej strony wysłany na adres Biura Netgalerii biuro@netgaleria.org

Ten pierwszy e-mail będzie służył jako nawiązanie naszego kontaktu i dalej poprowadzimy już Państwa zlecenie mailowo. Przedstawimy szczegółową ofertę, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, a w dalszej fazie podsumujemy i wycenimy Państwa zamówienie.

Cała procedura zamówienia i realizacji gotowej strony w zasadzie jest uzależniona wyłącznie od sprawności i szybkości naszej korespondencji. Zawsze odpowiadamy na listy naszych Klientów i zawsze staramy się robić to szybko - bez zbędnej zwłoki. A zatem całe przyjęcie strony do realizacji oraz jej gotowa instalacja zamyka się zazwyczaj terminem kilkudniowym. Oznacza to, że już wciągu 2-3 dni roboczych od potwierdzenia Państwa zamówienia - oddajemy naszym Klientom zbudowaną i działającą stronę, gotową do wypełnienia własną treścią.

Copyright © dobre strony © 2024