Cennik usługi przygotowania Wizytówki

  • Cennik usługi przygotowania Wizytówki

    Cennik usługi przygotowania Wizytówki

W odróżnieniu od naszej oferty tzw. "stron samoobsługowych" i sklepów www - końcowa cena przygotowania i publikacji w internecie Państwa wizytówki uzależniona jest głównie od ilości zamieszczonych wystaw oraz ilości dodatkowych podstron. Na cenę wpływają też dodatkowe usługi, które mogą Państwo nam zlecać np: zakup indywidualnej domeny, opracowanie indywidualnego szablonu kolorystycznego, dodatkowe skrypty zintegrowane ze stroną. Ale bez żadnych dodatków - cena może się zamknąć minimalną kwotą jedynie 300 zł/rok.

Podstawowa zawartość wizytówki obejmuje 6 podstron: startowa, o autorze, o twórczości, kontakt, pierwsza galeria, druga galeria. Oznacza to, że za 300 zł/rok można opublikować 2 wystawy prac po 18 sztuk każda. Oczywiście WIZYTÓWKĘ można rozbudowywać, ale każda dodatkowa rozpoczęta wystawa 18 prac to koszt 100 zł. Wszelkie zmiany, wymiana prac i dodawanie zdjęć wykonywane jest również przez nas i kosztuje każdorazowo 100 zł. Nadmieniamy, że taka WIZYTÓWKA jest budowana na podstawie nadesłanych przez Państwa gotowych!, przygotowanych plików i tekstów.

Teraz rezygnujemy nawet z opłaty startowej za zbudowanie, wdrożenie i instalację gotowej witryny. Zatem do posiadania własnej wizytówki wystarczy w zasadzie opłacenie wyłącznie pierwszego abonamentu w wysokości 300 zł. Taka kwota wystarczy aby posiadać dobrze pozycjonowaną, wizytówkę www. Nie zaskakujemy naszych Klientów żadnymi ukrytymi opłatami, ani dopłatami - bez wyraźnego dodatkowego zamówienia opcjonalnych usług przez Państwa. Reszta pozycji w cenniku uzależniona jest bowiem od indywidualnych zleceń i ustaleń z nami w trakcie składania zamówienia.

Nie pobieramy zaliczki, ani przedpłaty. Za abonament zapłacą Państwo wyłącznie po udostępnieniu już zbudowanej strony. Na wpłatę czekamy zawsze 14 dni od założenia wizytówki. Jeśli uzgodniona należność wpłynie w ciągu tych dwóch tygodni na nasze konto - strona będzie funkcjonowała przez 365 dni, jeśli nasze systemy nie odnotują wpłaty, to 15-go dnia witryna automatycznie zostanie zablokowana i usunięta.

Copyright © dobre strony © 2024