Portale artystyczne

  • Portale artystyczne

    Portale artystyczne

Prowadzenie portalu internetowego dla Polaków mieszkających poza granicami kraju wydaje się być tak samo proste jak założenie wszelkich innych portali na terenie kraju. I chociaż w przeważającej większości można na nich znaleźć takie same informacje, jak te, które są zamieszczane na krajowych stronach www, to należy pamiętać, że osoby przebywające na emigracji mają bardzo różne potrzeby i zainteresowania w tym zakresie. Część z nich poszukuje tylko i wyłącznie plotek na temat artystów znanych z pierwszych stron gazet, inne wiadomości politycznych, a jeszcze inne zamierzają za pomocą Internetu zapoznawać się ze sztuką.

Tym samym promujemy pomysł, aby w Internecie udostępniać nie tylko masową rozrywkę, ale także by stworzyć portale dla osób, które chcą spędzić przynajmniej parę chwil w ciągu dnia ze sztuką i rękodziełem. To właśnie z myślą o miłośnikach fotografii, malarstwa, grafiki czy rzeźby zaczęły powstawać nasze dobre, indywidualne galerie artystyczne na stronach www. I chociaż nasi Klienci byli pełni obaw czy ich propozycja witryny spotka się z odpowiednim przyjęciem – to jak się najczęściej okazuje – zainteresowanie istnieje nie tylko ze strony Polaków przebywających poza krajem, którzy nie raz są stęsknieni za Polską kulturą, ale również i innych obcokrajowców, jak i osób, które pozostały w Polsce, a interesują się aktualną sztuką.

Na tego rodzaju prywatnych stronach zamieszczane mogą być również informacje dotyczące aktualnych wydarzeń kulturalnych, w których Państwo uczestniczą - co tym bardziej podnosi zainteresowanie i tzw. odwiedzalność. Dlatego też staramy się, aby strony naszych Klientów były ważnym miejscem dla większości entuzjastów kultury, polskiej sztuki, rękodzieł, ręcznej biżuterii, ozdób i usług związanych z twórczością artystyczną oraz dla tych którzy nie chcą przegapić ciekawych wystaw internetowych lub sklepów www. Internetowe galerie cieszą się dużym zainteresowaniem również dlatego, że ze zwiedzaniem nich nie wiążą się żadne koszty (bilety). Jest to kolejny argument, dla którego odnoszą one tak duży ostatnio sukces, a zainteresowanie nimi cały czas wzrasta. Pomimo tego, że są to jedynie namiastki rzeczywistych, realnych galerii to trudno dzisiaj funkcjonować w artystycznym świecie bez własnej internetowej strony. Państwa własny portal umożliwi wielu osobom na obcowanie ze Waszą twórczością, na prezentację swoich prac, a nawet na propozycję ich zakupu . Dlatego też nasze witryny www powinny być postrzegane jako bardzo istotne narzędzie w propagowaniu Państwa oferty w kraju i za granicą.

Copyright © dobre strony © 2024