Łatwe sklepy www

  • Łatwe sklepy www

    Łatwe sklepy www

Proponujemy Państwu możliwość zbudowania w Polskiej Netgalerii, własnego sklepu internetowego. Oferta kierowana jest do Klientów, którzy poszukują prostych, a zarazem efektownych rozwiązań. Oferowane sklepy www są niezwykle proste do samodzielnego prowadzenia.

Zasada działania naszego sklepiku opiera się na tym, że to my opracowujemy i instalujemy gotowy, ale "pusty" sklep www, a Państwo za pomocą tylko przeglądarki internetowej wypełniają go własną zawartością. Obsługa całego sklepu - prowadzona jest w języku polskim i nigdy nie sprawiała trudności naszym użytkownikom.

Zaletą takich rozwiązań jest fakt, że bez żadnej koniecznej znajomości języka programowania, bez specjalistycznych programów każdy nasz Klient może samodzielnie poprowadzić, obsługiwać i aktualizować sobie dowolnie często swój prosty internetowy sklep. To właśnie zaleta, którą najczęściej podkreślają nasi Klienci.

Nasze sklepy budujemy w specjalny sposób, aby stanowiły połączenie dobrej strony www z wirtualnym sklepem. To Państwo po prostu edytując poszczególne kategorie mogą decydować na których podstronach będzie udostępniona możliwość zawierania transakcji, a które będą służyły wyłącznie do ładnej prezentacji i opisu. Tak zbudowana witryna umożliwia prowadzenie w internecie efektownej galerii prac lub autorskiej strony www oraz w naturalny sposób połączenie jej z ofertą prostej i automatycznej sprzedaży.

Sklepy posiadają polską instrukcję, ale oczywiście w każdym momencie mogą Państwo korzystać z naszej pomocy i podpowiedzi przy wypełnianiu własnego sklepu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Po uprzednim umówieniu dokładnej godziny możemy porozmawiać również poprzez Skype.

Copyright © dobre strony © 2022